Futbol yönetim sisteminde oynanacak müsabakaları tüm ayrıntıları ile tanımlayabilirsiniz. Tarih / saat bilgisi, Lig, Hafta, Müsabaka No, Ev sahibi takım, Misafir takım, Yer bilgisi, Hakem, 1. Yardımcı, 2. Yardımcı, 4. Hakem, Gözlemci, Son rapor yükleme tarihi bilgileri müsabaka tanımlandığı esnada seçilir.

Aşağıdaki örnek ekran görüntüsünde, Müsabaka Listesi Yönetim Panellini görebilirsiniz.

fys müsabaka yönetimi

 

Bir müsabaka tanımlandığında, müsabaka otomatik olarak hakemlere ve gözlemcilere atanmış olacaktır. Tanımlı Kullanıcı adı ve parolasıyla sisteme giriş yapan hakemler, kendilerine ait profil sayfalarında atanmış güncel müsabakaları takip edebilir.

 

Futbol Yönetim Sistemi, tanımlı müsabakaların Bilgi Formlarını ve Rapor Formlarını otomatik oluşturup hakemin hizmetine sunar. Hakem müsabaka listesinden bir müsabakanın bilgi formu linkini tıkladığında, aşağıdaki resimdeki gibi müsabaka ile ilgili alanların otomatik doldurulduğu maç bilgi formunu indirebilir.

müsabaka & maç bilgi formu

 

Aynı şekilde Futbol Yönetim Sistemi, Amatör Müsabaka Hakem Rapor Formunu da otomatik doldurabilir.

müsabaka hakem raporu

 

Hakemler profil sayfalarında Puanlanmış Müsabakalarım bölümünde geçmişte yönettiği tüm müsabakaların bilgilerine ulaşabilir, Dilerse müsabaka gözlemci raporuna ulaşabilir.

puanlanmış müsabakalarım

 

Son girilen güncel müsabakalar sitenizin “Amatör Lig Programı” başlığı altında listelenecektir. Güncelliğini yitirmiş eski müsabakalar ise sitenizin “Müsabaka Arşivi” kısmında listelenecektir. Ziyaretçileriniz tarih, sezon, lig bazında tüm müsabakalarınızı listeleyebilirler. Bu sayede her zaman güncel bir site içeriğine sahip olurken aynı zamanda ziyaretçilerinizi de güncel müsabakalardan haberdar etmiş olursunuz.

Aşağıdaki örnek ekran görüntüsünde sitenizde yer alan “Müsabaka Arşivi” sayfasını görebilirsiniz.

tüm müsabakalar