Günümüz Hakem yetiştirme programlarının en önemli ayağını bildiğiniz üzere performans sistemi oluşturmaktadır. Hakemlerin müsabaka içerisindeki koşu performansları başarıları ile doğrudan orantılı olup antrenman programlarının tasarlanması bu performansı en üst seviyede tutacak şekilde planlanmaktadır.

Futbol Yönetim Sistemimizde yer alan Koşu Modül Yönetimi ile Hakemlerinizin performanslarını online olarak takip etmeniz artık çok daha kolay. Hakemlere belirli periyotlarda uyguladığınız koşu verilerini veritabanına kayıt ederek Hakemin sezon içerisindeki performans ölçeğini rahatlıkla görebilirsiniz. 

Koşu modülü üç farklı testte kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Cooper Testi, Atletik Yeterlilik Test ve Yo-yo testi olmak üzere üç test tipini de Hakemler için uygulayabilir ve sonuç kaydedebilirsiniz. Kaydetmiş olduğunuz sonuçların toplu halde çıktısını alabilir bu verileri hakem profil ekranında görünmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle performans yönetimi açısından bir önemli bir veritabanı oluşturmuş olursunuz. Ve bu verileri terfilerde sonuç olarak kullanabilirsiniz.