Futbol Yönetim Sistemi; dernek borç sistemi özelliği ile hakeminin, gözlemcilerin ve diğer üyelerin derneğe yaptığı tüm ödemeleri kayıt altında tutar. Hakem ve Gözlemci kişisel alanında, geçmiş dönemlerde derneğe yaptığı ödemelerin dökümünü görebilir, takip edebilir. Sistem yöneticileri bir hakem için borç yada ödeme girişi yapabilirler. Futbol yönetim sistemi düzenli borç girişleri için toplu ekleme özelliği sunar. Bu sayede her ay oluşan alacaklar tek seferde tüm üyelerin hesabına kolayca yazılır.

Örneğin: Her ay üyelerin hesabına yazılması gereken dernek üyeliği aidatı toplu ekleme özelliği ile tüm üyelerin hesabına kolayca yazılabilir. Bu özellikler anında sistemde online güncellenerek hakem gözlemci profil ekranında görüntülenmesi sağlanır.

Futbol yönetim sistemi her üyeye tahakkuk etmiş borçların veya ödemelerin ayrıntılı kaydını tutar. Ödemelerin & Borçların ayrıntılı dökümünü Excel belgesine aktarabilir, böylelikle hem dernek hem hakem ve gözlemcilere ait borçlarının ve ödemelerinin takibini kolayca yapabilirsiniz.

Aşağıdaki örnek ekran görüntüsünde dernek üyelerinin borç / ödeme özetleri listelenmektedir.

fys üye özetleri

Dernek üyelerinin borç / ödeme özetleri.